KONST / Litografier / Färglitografi 12969086
nr 1296 9086
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 178/200. Motivet: 74x54 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:37:17
4/12 21:40:27
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström